Atak
Obrona
Moc
Trudność
Mag Wsparcie

Morgana

Upadła
Morgana
wsparcie 78,14%
środkowa aleja 15,29%
54,33%
25,21%
36,53%
Rozdarta pomiędzy naturą astralną a naturą śmiertelniczki, Morgana związała swoje skrzydła, by otworzyć ramiona na ludzkość, i zadaje wszystkim nieszczerym i zwyrodniałym ból, jaki sama odczuwa. Odrzuca prawa i tradycje, o których myśli, że są niesprawiedliwe, i walczy o prawdę z cieni Demacii — nawet gdy inni próbują ją stłamsić — rzucając tarcze i łańcuchy z mrocznego ognia. Morgana z całego serca wierzy, że nawet wypędzeni i wygnani mogą pewnego dnia podnieść się z kolan.
  • Przemyślane użycie Mrocznej Tarczy może zadecydować o wyniku walki drużynowej.
  • Przedmioty, które zwiększają cechy obronne, w połączeniu z Mroczną Tarczą oraz Kajdanami Duszy sprawią, że Morgana będzie bardzo trudna do zabicia.
  • Udręczony Cień świetnie nadaje się do farmienia, jeżeli Morgana jest sama w alei.
  • Udręczony Cień zadaje olbrzymie obrażenia jednostkom z niskim poziomem zdrowia. Gdy masz mało zdrowia, uważaj na próby uwięzienia cię w jego obszarze działania przez Morganę.
  • Morgana zazwyczaj musi trafić Mrocznym Uwiązaniem, aby przeprowadzić pozostałe ataki. Trzymaj się za stworami, aby osłonić się przed Mrocznym Uwiązaniem.
  • Mroczna Tarcza sprawia, że Morgana jest niewrażliwa na efekty osłabień. Tarczę można zniszczyć za pomocą obrażeń magicznych.

Umiejętności

Morgana unieruchamia wroga za pomocą czarnej magii, zmuszając go do poczucia całego bólu, jaki wyrządził, i zadając mu obrażenia magiczne.
Morgana rzuca na dany obszar przeklęty cień, zadając obrażenia wrogom, którzy ośmielą się stać w jej mrocznym kole. Wrogowie otrzymują obrażenia magiczne w czasie; tym większe, im mniej zdrowia mają.
Morgana otacza sojusznika ochronną barierą z ognia gwiazd, która pochłania obrażenia magiczne i efekty osłabień, póki jest aktywna.
Morgana wyzwala całą potęgę swoich astralnych mocy, rozpościera skrzydła i unosi się nad ziemią. Pęta pobliskich wrogich bohaterów łańcuchami mrocznego bólu, zyskując prędkość ruchu podczas poruszania się w ich kierunku. Łańcuchy spowalniają, zadają obrażenia początkowe, a po krótkiej chwili ogłuszają tych, którym nie udało się ich zerwać.