Atak
Obrona
Moc
Trudność
Wsparcie Wojownik

Thresh

Strażnik Łańcuchów
Thresh
wsparcie 91,37%
środkowa aleja 6,02%
49,41%
21,87%
15,70%
Sadystyczny i przebiegły, Thresh jest ambitnym i niespokojnym duchem Wysp Cienia. Kiedyś opiekun niezliczonych magicznych tajemnic, poszukiwał mocy potężniejszej niż życie czy śmierć, a teraz istnieje tylko dzięki swojej straszliwej inwencji twórczej w zadawaniu powolnego cierpienia. Ofiary Thresha cierpią daleko poza moment samej śmierci, albowiem rujnuje on ich dusze, więżąc je w swej obrzydliwej latarni, by następnie torturować przez całą wieczność.
  • Komunikacja jest podstawą podczas korzystania z latarni Thresha. Powiadom swoich sojuszników, w jaki sposób chcesz jej użyć.
  • Wyrok Śmierci i Młynek mogą zostać użyte w dowolnej kolejności, by stworzyć potężną kombinację.
  • Thresh może zbierać dusze jednostek, w których zabiciu nie uczestniczył. Wybranie pozycji, która zapewni jak najwięcej śmierci w okolicy pomoże w zbieraniu dusz.
  • Wyrok Śmierci Thresha ma długi czas rzucania. Zwróć uwagę na moment rzucenia, by wykonać unik.
  • Celowe przełamanie ściany Pudła może umożliwić ucieczkę sojusznikowi w opałach.
  • Stanięcie na latarni Thresha uniemożliwi jego sojusznikom skorzystanie z niej.

Umiejętności

Thresh może zbierać dusze wrogów, którzy umarli nieopodal niego, dzięki czemu dostaje dodatkowe punkty pancerza i mocy umiejętności.
Thresh pęta przeciwnika łańcuchem i przyciąga do siebie. Użycie tej umiejętności po raz kolejny przyciągnie Thresha do wroga.
Thresh rzuca swoją latarnią, która osłania pobliskich sojuszników przed obrażeniami. Sojusznicy mogą kliknąć na latarnię, by doskoczyć do Thresha.
Ataki Thresha przybierają na sile i zadają tym więcej obrażeń, im dłużej czeka on między jednym a drugim atakiem. Po aktywowaniu Thresh zamachnie się łańcuchem i wyrzuci wszystkich przeciwników w kierunku ciosu.
Więzienie, którego ściany spowalniają i zadają obrażenia, jeżeli zostaną zniszczone.

Runy

(najbardziej pickowane)
win rate - 52,27%
pick rate - 7,53%
(na podstawie 3 507 meczy)
wybierz kategorię
wybierz runę
wybierz runę
wybierz runę
wybierz runę
wybierz kategorię
wybierz runę
wybierz runę