Atak
Obrona
Moc
Trudność
Wojownik Obronca

Garen

Potęga Demacii
Garen
górna aleja 81,95%
środkowa aleja 10,63%
dżungler 7,05%
54,28%
5,84%
4,82%
Dumny i szlachetny wojownik, Garen jest jednym z członków Nieustraszonej Gwardii. Jego koledzy cenią go, a przeciwnicy szanują — zwłaszcza, że jest potomkiem szanowanego rodu Obrońców Korony, któremu powierzono trzymanie pieczy nad Demacią i jej ideałami. Odziany w zbroję odporną na magię, Garen i jego potężny miecz są gotowi stawić czoła magom i czarodziejom na polu bitwy w prawdziwym wirze prawej stali.
  • Regeneracja zdrowia przez Garena znacznie się zwiększa, jeżeli uda ci się uniknąć obrażeń przez kilka sekund.
  • Osąd zadaje maksymalne obrażenia tylko wtedy, gdy trafia jednego przeciwnika. Postaraj się trafić tylko wrogiego bohatera, aby zadać mu maksymalne obrażenia.
  • Garen jest ograniczony wyłącznie przez czas odnowienia umiejętności, co sprawia, że przedmioty takie jak Czarny Tasak będą dla niego dobrym wyborem.
  • Zwiększenie wartości pancerza znacznie zmniejszy liczbę zadawanych przez Garena obrażeń fizycznych.
  • Postaraj się uciec od Garena, gdy masz mało zdrowia. Może cię szybko wykończyć Demaciańską Sprawiedliwością.
  • Uważaj przy atakowaniu Garena w zaroślach. Często prowadzi to do otrzymania wysokich obrażeń od Osądu.
  • Osąd zadaje maksymalne obrażenia tylko wtedy, gdy trafia jednego przeciwnika. Jeżeli nie możesz wyjść z zasięgu rażenia, spróbuj wejść pomiędzy swoje stwory, aby zmniejszyć obrażenia.

Umiejętności

Jeśli Garen nie otrzymał obrażeń i nie został trafiony przez wrogie umiejętności, zaczyna regenerować pewien procent całkowitego zdrowia co sekundę. Obrażenia od stworów nie przerywają Wytrwałości.
Garen otrzymuje przyspieszenie, uwalnia się od efektów spowolnienia, a jego następny atak trafia w czuły punkt, zadaje dodatkowe obrażenia i ucisza przeciwnika.
Garen biernie zwiększa swój pancerz i odporność na magię, gdy zabija wrogów. Może także aktywować tę umiejętność i na krótką chwilę zapewnić sobie ogromny przyrost nieustępliwości i redukcji obrażeń, po której otrzyma nieco mniejszą premię do redukcji obrażeń na dłuższy czas.
Garen wykonuje taniec śmierci przy użyciu miecza, zadając obrażenia i rozdzierając pancerz wszystkich trafionych wrogich bohaterów.
Wrogi bohater, który w ciągu ostatnich kilku minut dokonał największej liczby zabójstw, staje się Czarnym Charakterem. Garen zadaje mu dodatkowe nieuniknione obrażenia.

Garen przywołuje potęgę Demacii, by wymierzyć ostateczny cios wrogowi, zadający dodatkowe obrażenia zależne od brakującego zdrowia przeciwnika. Zadaje nieuniknione obrażenia Czarnemu Charakterowi.

Runy

(najbardziej pickowane)
win rate - 56,76%
pick rate - 7,92%
(na podstawie 934 meczy)
wybierz kategorię
wybierz runę
wybierz runę
wybierz runę
wybierz runę
wybierz kategorię
wybierz runę
wybierz runę